Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Sludinājumu publikācijas ir pieejamas bez maksas

J
jautā:
24. aprīlī, 2015
Ieva Puķīte

Lūdzu atbildiet, kā elektroniski var pārbaudīt "Latvijas Vēstnesī" publicētos oficiālos privātpersonu ziņojumus, publisko reģistru ierakstus no 01.01.2003.-31.12.2003.? Vai tas ir bezmaksas pakalpojums?

A
atbild:
27. aprīlī, 2015
Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
Aija Sinkēviča, Klientu centra vadītāja

Interneta vietnē www.vestnesis.lv visas publikācijas ir pieejamas bez maksas. To skaitā arī sludinājumu publikācijas par 2003.gadu.

 Lai atrastu interesējošo sludinājumu, Jums ir jāizmanto izvērstās meklēšanas rīks. Tas ļauj norādīt nepieciešamos parametrus, piemēram, konkrētu gadu, meklēt pēc meklējamās frāzes, meklēt konkrētā sludinājumu grupā  https://www.vestnesis.lv/meklet

Šajā periodā oficiālās publikācijas statuss bija papīra laikraksta publikācijām, tādēļ iespējama arī publikāciju meklēšana bibliotēkā papīra laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".