Lasīšanai: 1 minūte

Dzīvokļu īpašnieku kopības kompetencē ir pilnvarojuma līgums ar pārvaldnieku

J
jautā:
17. martā, 2015
Sarmīte Kārkliņa

Labdien! Dzīvokļa īpašuma likumā 16.pants „Dzīvokļu īpašnieku kopības kompetence 4) pilnvarojuma došanu un atsaukšanu". Vai līguma slēgšana un pārtraukšana ar pārvaldnieku vai apsaimniekotāju skaitās pilnvarojuma došana un atsaukšana?

A
atbild:
14. aprīlī, 2015
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Jā, Dzīvokļa īpašuma likuma 16.pantā minētā dzīvokļu īpašnieku kopības kompetence par pilnvarojuma došanu un atsaukšanu ir attiecināma uz līgumattiecību dibināšanu vai pārtraukšanu ar nama pārvaldnieku (apsaimniekotāju), jo ar šo pakalpojuma sniedzēju tiek slēgts pilnvarojuma līgums.