Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Komercreģistrā izdarīta ieraksta izsludināšana

J
jautā:
18. aprīlī, 2011
Linda Brūvere

Labdien! Vēlos dibināt jaunu uzņēmumu. Kāda informācija ir jānorāda maksājuma mērķa ailītē, veicot maksājumu (Ls 24) par publikāciju „Latvijas Vēstnesī”?

A
atbild:
18. aprīlī, 2011
Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
Aija Sinkēviča, Klientu centra vadītāja

Ja uzņēmums, ko vēlaties dibināt, ietilpst kategorijā SIA, kuras pamatkapitāls ir Ls 2000, publikācijas maksa, atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr. 599 (27.12. 2002.) 2.1. punktam, ir Ls 24.

Ja ir iecere dibināt mazkapitāla SIA, samaksa par komercreģistrā izdarīta ieraksta izsludināšanu oficiālajā laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” saskaņā to pašu MK noteikumu 2.3 punktu ir noteikta Ls 12, 60 apmērā.

Aizpildot veidlapu UR, kā maksājuma mērķis Jums ir jānorāda Jūsu izvēlētais SIA nosaukums. Ja veidlapu aizpildāt elektroniski, iepriekš der pārliecināties, vai SIA ar šādu nosaukumu jau nav reģistrēts. To ērti ir izdarīt SIA „Lursoft”. Meklēšanas rīks ir izvietots mājaslapas augšpusē, tās centrā.