Lasīšanai: 1 minūte

Vadītāja apliecību ātrāk atgūt nevar

J
jautā:
21. jūnijā, 2014
Andrejs Vasiljevs

Uz gadu atņēma vadītāja apliecību. Braucot bija 0.65 promiles, pazaudēju darbu. Vai ir iespējams un kā dabūt ātrāk apliecību?

A
atbild:
25. jūnijā, 2014
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Transportlīdzekļa autovadītāja apliecību nevar atgūt pirms noteiktā termiņa. CSDD mājas lapā pieejama informācija, kā rīkoties, lai atjaunotu vadīšanas tiesības pēc piemērotā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību atņemšanas termiņa beigām.