Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Ģimene

Par goda ģimenes kartes izsniegšanu

J
jautā:
10. aprīlī, 2014
Smaida Grundsteine

Labdien! Vēlējos uzzināt, vai nav jau pieejamas goda ģimeņu kartes?

A
atbild:
11. aprīlī, 2014
Edīte Brikmane
LV portāls
SIA „Hannu-pro"
Mudīte Krūmiņa, pārstāve

Pašlaik projekts „Goda ģimenes karte” atrodas  sagatavošanas stadijā, un  kartes būs pieejamas, tiklīdz tiks sakārtota normatīvo aktu bāze, lai valsts šādas kartes varētu izsniegt. Projekta vadītāja un izstrādātāja SIA „Hannu-pro” pārstāve Mudīte Krūmiņa pauž cerību, ka tas varētu notikt tuvāko mēnešu laikā.