Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Vide

Lietotni “Mednis” uzstāda mobilajā telefonā

J
jautā:
19. jūnijā, 2024
Anatolijs

Kā es varu reģistrēties lietotnē Mednis?

A
atbild:
20. jūnijā, 2024
Zaida Kalniņa
LV portāls

Mobilā lietotne “Mednis” ir ar Meža valsts reģistru savietojamu datu ievākšanas rīks medību informācijas apritei, kā arī dzīvnieku, to klātbūtnes pierādījumu un postījumu reģistrēšanai. Sākoties 2024./2025. gada medību sezonai, lietotnē “Mednis” jāreģistrē visi nomedītie dzīvnieki.

Lietotne bez maksas ir pieejama gan “Android,” gan “Apple iOS” ierīcēm un lejupielādējama aplikāciju veikalos “Google Play Store” un “App Store”.

Tas nozīmē, ka lietotne “Mednis” jums ir jāuzstāda mobilajā telefonā, lejupielādējot aplikāciju “Mednis”.

Gadījumā, ja rodas sarežģījumi vai jautājumi par lietotni “Mednis”, ar Valsts meža dienestu iespējams sazināties, izmantojot e-pasta adresi atbalsts@vmd.gov.lv.