Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Par nepieciešamo medicīnisko rehabilitāciju lemj ārsts

J
jautā:
06. novembrī, 2023
Diāna

Labdien! Dēlam ir 16 gadi, konstatēta skolioze (27 grādi ar rotāciju). Kādus valsts apmaksātus rehabilitācijas pakalpojumus viņš var saņemt? Kas jādara, lai tos varētu saņemt?

A
atbild:
30. novembrī, 2023

Par to, kāda veida medicīnisko rehabilitāciju nepieciešams saņemt un vai pakalpojums jāsniedz ambulatori, dienas stacionārā, stacionārā vai mājās, lemj fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, izvērtējot pacienta veselības stāvokli.

Šajā gadījumā, ja jaunietim ir konstatēta skolioze, tad jāvēršas pie sava ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta, kurš izvērtēs veselības stāvokli un noteikts tālāko ārstēšanu.

Papildu informācija par valsts apmaksāto medicīnisko rehabilitāciju pieejama Nacionālā veselības dienesta tīmekļvietnē.