Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kādu adresi lietot

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
22. janvārī, 2023
Kārlis

Vēsturiski mākslinieka darbnīca ar atsevišķu numuru, kas nesakrīt ar dzīvokļu numuriem kāpņu telpā. Pieprasot būvvaldē, numurs apstiprināts ar blakus dzīvokļa numuru, klāt vēl burts “A”. Zemesgrāmatā paliek reģistrētais darbnīcas numurs, tātad tas nesakrīt ar patlaban lietoto. Kā rīkoties – mainīt zemesgrāmatu vai mainīt jauno darbnīcas numuru atpakaļ uz veco, kam nav nekādas saistības ar pārējiem dzīvokļiem kāpņu telpā?

A
atbild:
24. janvārī, 2023
Rīgas pilsētas tiesa
Žanna Zujeva, tiesas priekšsēdētāja vietniece

Jums ir jālūdz zemesgrāmatā mainīt adresi nekustamajam īpašumam. Ja oficiāli ir piešķirta jauna adrese, tad nav iespējams lietot citu.