Lasīšanai: 1 minūte

Ja paņemts akadēmiskais pārtraukums, tad ir tiesības turpināt strādāt izglītības iestādē

J
jautā:
15. aprīlī, 2022
Artūrs

Labdien! Esmu 2. kursa pedagoģijas students. Vai ir iespējams turpināt strādāt par pedagogu, ja studiju procesā tiek paņemts akadēmiskais pārtraukums?

A
atbild:
24. aprīlī, 2022

Ja studējošais pedagoģijas studiju programmā ir paņēmis akadēmisko pārtraukumu, tas nozīmē, ka potenciāli viņš ir nolēmis studijas turpināt. Tādā gadījumā students turpina iegūt pedagoģisko izglītību un viņam ir tiesības turpināt strādāt izglītības iestādē.