Lasīšanai: 1 minūte

Vai ir jāmaksā nodeva par lopu pārrakstīšanu

J
jautā:
25. augustā, 2021
Ilvars

Tēvam ir zemnieku saimniecība, kurā strādā arī dēls. Dēls vēlas saimniekot ar savu SIA, paņemot no tēva lopus un zemi nomā. Ja tiek reģistrēts jauns SIA, vai ir jāmaksā kāda maksa vai nodeva par lopu pārrakstīšanu uz SIA? Vai obligāti jābūt zemes nomas maksai?

A
atbild:
02. septembrī, 2021

Maksas par dzīvnieku pārrakstīšanu nav, Lauksaimniecības datu centram nav nepieciešama arī nekāda informācija par zemes nomu un nomas maksām.