Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Personas apliecība ārvalstniekiem

J
jautā:
14. aprīlī, 2013
sky

Esmu Lietuvas pilsone ar Lietuvas pasi, bet man arī ir pastāvīga uzturēšanas atļauja Latvijā. Vai tiesa, ka varu izņemt ID karti, jo man ir arī Latvijas personas kods? Kā to varu izdarīt un kur ir jāgriežas? Paldies.

A
atbild:
15. aprīlī, 2013
Aiga Dambe
LV portāls

Kā ziņo Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), ārvalstniekam uzturēties Latvijas Republikā noteiktu laiku (termiņuzturēšanās atļaujas) vai pastāvīgi (pastāvīgās uzturēšanās atļaujas) dod tiesības uzturēšanās atļauja, kas no 2012.gada 2.aprīļa tiek izsniegta personas apliecības formātā, līdz ar to personas apliecību atsevišķi noformēt nevar.

Vairāk par uzturēšanās atļaujām lasiet PMLP mājaslapā.