TĒMA: Reģistri

Ziņas par deklarēto dzīvesvietu

J
jautā:
07. februārī, 2013
Zoja Spasova

I am Latvian citizen and i would like to know how to check my declaration address. Thank You.

Esmu Latvijas pilsone un gribētu uzzināt, kā pārbaudīt manas deklarētās dzīvesvietas adresi. Paldies. (LV portāla tulkojums)

A
atbild:
07. februārī, 2013
Aiga Dambe
LV portāls

Pārbaudi par savas deklarētās dzīvesvietas adresi var veikt elektroniski portālā Latvija.lv sadaļā Mani dati iedzīvotāju reģistrā.

Pakalpojums pieejams, autentificējoties ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem, personas apliecību (eID) vai droša elektroniskā paraksta viedkarti.  Autentifikācija ar internetbanku pieejama "Swedbank", SEB bankas, bankas "Citadele”, Norvik bankas, Nordea bankas un DNB bankas internetbankas lietotājiem.

Lai autentificētos ar personas apliecību (eID karti) vai droša elektroniskā paraksta viedkarti, nepieciešama attiecīgā karte un viedkartes nolasīšanas iekārta.

Ziņas no Iedzīvotāju reģistra var saņemt arī:
• Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē;
• Latvijas Republikas diplomātiskajās un konsulārajās pārstāvniecībās ārvalstīs.

Informāciju par personas deklarēto vai reģistrēto dzīvesvietu - arī pašvaldībā, kuras administratīvajā teritorijā reģistrēta vai deklarēta personas dzīvesvieta.