Lasīšanai: 1 minūte

Gāzes vadiem jābūt sertificēta speciālista aprūpē

J
jautā:
21. oktobrī, 2010
Aigars Vocišs

Vai iekšējos mājas gāzes vadus ikmēnesi var apsekot pats apsaimniekotājs, vai būtu jāslēdz līgums ar firmu vai speciālistu, kam ir gāzes bīstamo darbu atļauja?

A
atbild:
27. oktobrī, 2010
Latvijas gāze
Vinsents Makaris, preses sekretārs

Par gāzes vadiem atbildīgs ir mājas īpašnieks vai apsaimniekotājs. Bet par gāzes vadu iekšējās sistēmas apsekošanu un uzturēšanu mājas īpašniekam vai apsaimniekotājam jāslēdz līgums ar sertificētu uzņēmumu vai speciālistu, kam ir atļauja veikt šādus darbus.

Ja apsaimniekotāja pārziņā ir vairāki daudzdzīvokļu nami, tad, iespējams, ka šajā apsaimniekošanas uzņēmumā ir šāds sertificēts speciālists.