DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. februārī, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Aicina iesniegt pieteikumus bērnu un jauniešu nometnēm Liepājā

Publicitātes foto.

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde no 19. februāra līdz 15. martam aicina iesniegt projekta pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai konkursā par bērnu un jauniešu nometņu organizēšanu 2024. gada vasaras un rudens brīvlaikā.

Kā katru gadu, atpūtas un sporta nometnes tiek organizētas, lai veicinātu bērnu un jauniešu daudzpusīgu kompetenču un nepieciešamo dzīves prasmju veidošanos, vienlaicīgi sekmējot nometņu darbības kvalitāti, kā arī lai Liepājas skolēniem nodrošinātu produktīvu un mērķtiecīgu brīvā laika pavadīšanas un nodarbinātības iespējas un veicinātu veselīgu dzīvesveidu, jaunu zināšanu, dzīves un karjeras vadības prasmju apguvi.

Bērnu un jauniešu nometņu projektu līdzfinansēšanas konkurss ir atklāts un tajā var piedalīties - valsts un pašvaldības institūcijas, fiziska persona, ja tā normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir reģistrēta komercreģistrā kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs un juridiska persona, kuras rīko bērnu un jauniešu nometnes Liepājas pilsētas izglītojamajiem. Atbilstoši konkursa nolikumam pašvaldība var piešķirt līdzfinansējumu apmērā līdz 70% no projekta kopējām izmaksām. Minimālajam nometnes dalībnieku skaitam jābūt 20 skolēniem, nometnes ilgums vasaras nometnēm – septiņas dienas; rudens nometnēm – piecas dienas un nometnes programmas ilgums dienas nometnēm ir ne mazāks, kā sešas stundas dienā. Ar Liepājas pilsētas bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursa nolikumu var iepazīties te: https://saite.lv/34Xn4.

Bērnu un jauniešu nometņu projekti jāiesniedz Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā https://pieteikumi.liepaja.lv, konkursa pieteikuma aizpildīšanas vadlīnijas pieejamas šeit: https://saite.lv/StAJautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Izglītības pārvaldes eksperti jaunatnes un karjeras jautājumos Aelitu Jankovsku, e-pasts aelita.jankovska@liepaja.edu.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI