DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. augustā, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Pašvaldību un NVO darbā ar jaunatni iesaistītie aicināti pieteikties jaunatnes darbinieku izcilības programmai

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes foto

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros aicina pašvaldību un nevalstisko organizāciju (NVO) darbiniekus, kuri veic darbu ar jaunatni, pieteikties dalībai klātienes mācību kursā “Mācības jaunatnes darbinieku Izcilības programmā”. Mācību programma norisināsies no 2022. gada 5. oktobra līdz 2023. gada 13.janvārim. Pieteikšanās līdz 2022. gada 10. septembrim!

Mācību kursa galvenais mērķis ir sniegt pašvaldību un NVO darbiniekiem, kuri veic darbu ar jaunatni, nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai tie ikdienā spētu strādāt un sniegt atbalstu jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Kopumā plānots apmācīt 48 jaunatnes jomas darbiniekus četros mācību moduļos:

  • darbs ar jauniešiem ar psihoemocionālām veselības problēmām;
  • darbs ar jauniešiem, kuri tiek pakļauti diskriminācijas vai vardarbības riskiem;
  • darbs ar jauniešiem ar kultūras atšķirībām (etniskās minoritātes);
  • praktiskā iniciatīvas izstrāde dalībnieka izvēlētajā jomā.

Savukārt katrs modulis norisināsies trīs daļās:

  • teorija;
  • starptautiskā pieredze;
  • prakse un pieredzes apmaiņa.

Par programmas saturu rūpēsies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mācību vadītājas Ilze Jēče, Ieva Grundšteine un Rudīte Muraševa. Tāpat katra mācību moduļa ietvaros piedalīsies un ar zināšanām dalīsies nacionālie un starptautiskie eksperti. Lai veicinātu pieredzes apmaiņu un iepazītos ar labās prakses piemēriem darbā ar jaunatni, programmas dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja doties ārvalstu pieredzes apmaiņā uz Somiju.

Iepriekšēja reģistrācija mācībām līdz 2022. gada 10. septembrim, aizpildot elektronisku pieteikšanās anketu. Piesakoties dalībai mācībās, lūgums ņemt vērā, ka mācības klātienē tiks rīkotas atbilstoši mācību norises brīdī spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem par epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu. Dalībniekiem mācību norises laikā tiks nodrošināta mācību programma, materiāli, uzturēšanās (nakšņošanas) un ēdināšanas izmaksas, kā arī tiks segti ceļa izdevumi mācību vizītei uz Somiju.

Plašāka informācija un mācību programmas nolikums pieejams JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “Jaunatnes darbinieku izcilības programma”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Ievu Cunsku (tālr. 67358063; e-pasts: ieva.cunska@jaunatne.gov.lv).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI