DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. jūnijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Ventspils Augstskolas vadība pilnībā sadarbojas ar tiesībsargājošajām iestādēm un sniedz tām visu nepieciešamo informāciju

Ņemot vērā aizvadītajā nedēļā presē izskanējušo informāciju par to, ka  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veicis izmeklēšanas darbības Ventspils Augstskolā, vēlamies informēt sabiedrību, ka Ventspils Augstskolas vadība pilnībā sadarbojas ar tiesībsargājošajām iestādēm un sniedz tām visu nepieciešamo informāciju, lai process pēc iespējas ātrāk virzītos uz priekšu. Lai novērstu jebkādas šaubas, augstskolas vadība nozīmējusi veikt iekšējo auditu projektā, par kuru uzsākta izmeklēšana, un persona, kas saistīta ar konkrēto projektu un izmeklēšanu,  šobrīd augstskolā darba pienākumus neveic. Vēlamies gan uzsvērt, ka nevienai personai šobrīd nav norādīts aizdomās esošas personas statuss vai izvirzīta apsūdzība.

Jau iepriekš informējām, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veicis izmeklēšanas darbības Ventspils Augstskolā. Eiropas prokuratūras uzdevumā, procesuālās darbības tika veiktas kādā Eiropas prokuratūras lietvedībā esošā kriminālprocesa ietvaros saistībā ar Eiropas Struktūrfondu līdzfinansētu projektu.

Ventspils Augstskolas rektors uzsver, ka augstskola ir ļoti ieinteresēta, lai šī lieta pēc iespējas ātrāk tiktu atrisināta, tādēļ augstskola pilnībā sadarbojas ar tiesībsargojošajām iestādēm, kā arī veic iekšējo auditu, lai kliedētu bažas par jebkādām nelikumībām.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU