DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

"Latvijas Vēstnesis" publisko jauno vizuālo identitāti un mājaslapu

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes attēls

Oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" jaunā vizuālā identitāte un zīmola grafiskā zīme (logotips) simboliski raksturo nemitīgu virzību uz kvalitatīvām pārmaiņām. Grafiskā zīme veidota, ietverot zīmola pamatidejas drošticamība, mūsdienīgums, valstiskums. Tas ir pakāpiens ceļā uz turpmākiem tehnoloģiskiem un funkcionāliem pilnveidojumiem nākotnē un apliecina satura kvalitāti.

Oficiālā izdevēja vizītkarte (mājaslapa), kas piesaka izdevēja darbības virzienus un piedāvā izejas uz pakalpojumu klāstu, ir vietne lv.lv. Šodien ir publiskota tās jaunā versija. Vienlaikus izmaiņas ir ieviestas arī oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" vietnē vestnesis.lv – arī tajā ir jaunā grafiskā zīme ar lielo valsts ģerboni, kā to nosaka likums. Turpmāk "Latvijas Vēstnesim" ir vienota grafiskā zīme kā zīmola identitātes pamatelements.

"Izmaiņas ir apliecinājums "Latvijas Vēstneša" uzticībai tā vērtībām: atbildībai pret sabiedrību un pozitīvajām ambīcijām, jo tās raksturo iekšējo prasīgumu vienmēr uzturēt augstu kvalitātes latiņu. Iedzīvotāji no "Latvijas Vēstneša" zīmola gaida vislabāko sniegumu, un atjaunotā vizuālā identitāte ir solis turpmāko gadu stratēģiskās attīstības virzienā, kas perspektīvā nozīmē pilnveidotu oficiālās publikācijas un tiesību aktu pieejamību,” saka "Latvijas Vēstneša" valdes priekšsēdētāja Daina Ābele.

"Latvijas Vēstnesis" turpina tiekties pēc izcilas kvalitātes tā sniegtajos pakalpojumos. Fakts, ka pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados tieši oficiālais izdevums bija pirmais, kas no Latvijas laikrakstiem startēja internetā, ir ieguvis simbolisku nozīmi, jo raksturo organizācijas iedibināto un turpināto pieeju, kā īstenot valsts deleģētos uzdevumus, kas oficiālajam izdevējam ir noteikti Oficiālo publikāciju un tiesiskās informācijas likumā

Proti, izdevēja pieeja ir tāda, ka stratēģijā un ikdienas darbos "Latvijas Vēstnesis" īsteno vīziju par vadošo valsts un tiesiskās informācijas avotu un laikmetīgu, lietotājiem draudzīgu vidi un stingri balstās zīmola vērtībās, ko atspoguļo arī tā jaunā grafiskā zīme:

  • drošticamība, pirmavots, objektivitāte;
  • mūsdienīgums, tehnoloģijas, dinamika;
  • valstiskums, cilvēks, patriotisms.

Oficiālā izdevēja institūts Latvijā izveidots īsi pēc Latvijas valsts nodibināšanas 1918. gadā kā daļa no demokrātiskas tiesiskas valsts pamatiem. Mūsdienu oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis" nodrošina piekļuvi oficiālajai publikācijai un tiesību aktiem, attīsta tiesisko domu un veicina tiesībpratību.

"Latvijas Vēstneša" uzturētās vietnes – vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv – un žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv veido valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformu. Pakalpojumu sinerģija un efektivitāte ir platformas nedalāmībā un veselumā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI