DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. martā, 2022
Lasīšanai: 6 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Jaunatnes jomas aktualitātes martā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina iepazīties ar informāciju par martā plānotajām zināšanu papildināšanas iespējām par darbā ar jaunatni svarīgām tēmām, kā arī citām aktualitātēm jauniešiem, organizācijām un darbā ar jaunatni iesaistītajiem, kas šobrīd varētu būt īpaši aktuāli. 

Latvijā un tiešsaistē:

Ārzemēs

ES jaunatnes programmu 2022. gada pirmajā projektu konkursā iesniegti 116 pieteikumi. Programmas “Erasmus+” 1. pamatdarbības projektu konkursā iesniegti 9 ikgadējā finansējuma pieteikumi un 60 projektu pieteikumi par kopējo finansēju 1 659 208,00 eiro apmērā. Programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursā iesniegti 27 Brīvprātīgā darba ikgadējā finansējuma pieprasījumi un 20 solidaritātes projektu pieteikumi par kopējo finansējumu 106 526,00 eiro apmērā. Vienlaikus JSPA atgādina, ka līdz 23. martam iesniedzami pieteikumi “Erasmus+” sadarbības partnerības projektiem un maza mēroga partnerības projektiem (uzzini vairāk šeit).

JSPA atgādina, ka Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros NVO (biedrībām un nodibinājumiem) izsludinājusi atklātu projektu konkursu “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā”. Organizācijas aicinātas pieteikties projektu konkursā līdz 2022. gada 28. marta plkst. 23:59, savukārt projektu konkursa interesentiem 2022. gada 8. martā tiek organizēts informatīvs seminārs (reģistrācija līdz 7. martam plkst. 12:00, aizpildot anketu).

Citi ieplānotie Jaunatnes politikas valsts programmas projektu konkursi:

“Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai – projektu konkurss “Kontakts”. Skolu pieteikšanās ir noslēgusies ar 262  pieteiktām skolām, no kurām tiks apstiprināta 150 skolu dalība. Projektu konkursa izsludināšana notiks martā/aprīlī, iesniegšana maijā, uzsākšana no augusta.

Par jaunatens politikas valsts programmas projektiem aktuālā informācija izsludināšanas  brīdī tiks publicēta www.jaunatne.gov.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU