DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. septembrī, 2020
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Labdarības akcijā 1000 bērniem no Latvijas daudzbērnu ģimenēm sniegts atbalsts, uzsākt skolas gaitas

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Ir noslēgusies labdarības akcija, kur iedzīvotāji bija aicināti palīdzēt piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas, ziedojot jaunas kancelejas preces. Akcijas noslēgumā  papildu veikalu apmeklētāju saziedotajam apjomam, Rimi Latvia un Tet sniedza savu palīdzību, ziedojot kancelejas preces teju 15 tūkstošu eiro vērtībā, kopīgi palīdzot sagatavoties skolai vairāk nekā 1000 Latvijas bērnu.

Šogad pirmo reizi norisinājās Rimi, Tet un Latvijas Samariešu apvienības organizētā labdarības akcija, kurā Rimi hipermārketos no 28. jūlija līdz 1. septembrim varēja ziedot kancelejas preces, lai palīdzētu sarūpēt skolas somas saturu Latvijas daudzbērnu ģimenēm.

“Katru gadu rudens un bērnu skolas gaitu sākšanās ir liels izaicinājums daudzām ģimenēm Latvijā. It īpaši ģimenēm ar zemiem ienākumiem. Šajā rudenī skolas gaitas būs vieglāk uzsākt ap 1000 skolēniem, jo, pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem un sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, bērniem būs sagādātas nepieciešamās skolas lietas,” saka Latvijas Samariešu apvienības Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle.

“Rimi un Norstat augustā veiktajā aptaujā 39% Latvijas iedzīvotāju atklāja, ka lai sarūpētu saviem bērniem nepieciešamās skolas preces, viņi plāno tērēt no 51 līdz 100 eiro. Ja ģimenē ir trīs un vairāk bērnu, tad sagatavošanās skolas gaitām ir finansiāli izaicinoša. Sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību apzinājām ģimenes visā Latvijā, kurām šī brīža situācijā nepieciešams atbalsts. Paldies mūsu klientiem, kuri izmantoja iespēju ziedot kancelejas preces mūsu lielākajos veikalos šim mērķim. Papildu mūsu pircēju ziedojumam esam veikuši arī Rimi un Tet uzņēmumu ziedojumus, tādējādi palīdzot 1000 daudzbērnu ģimeņu bērniem uzsākt skolas gaitas. Arī turpmāk sadarbībā ar Latvijas Samariešu biedrību, ar kuru ikdienā veidojam arī Pārtikas bankas atbalsta akcijas, rūpējoties par tiem, kuriem šobrīd ir nepieciešama palīdzība, veidot šāda veida atbalsta aktivitātes maznodrošināto ģimeņu bērnu atbalstam visā Latvijā,” stāsta Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Kristīne Ciemīte. 

Tet tehnikas biznesa vadītājs Pāvels Degtjarevs: “Vēl vasaras vidū, kad sākām šo aktivitāti, nebija skaidri zināms, kā tiks organizēts jaunais mācību gads, tādējādi radot papildu satraukumu, jo īpaši daudzbērnu ģimenēm. Turklāt šogad jaunais mācību gads gan vecākiem, gan pašiem skolēniem būs īpaši neierasts un izaicinošs, apvienojot mācības un darbu kā klātienē, tā attālināti. Tādēļ priecājamies, ka kopīgiem spēkiem varam palīdzēt un atvieglot šo satraucošo laiku daudzbērnu ģimenēm, palīdzot skolēnus nodrošināt ar burtnīcām, pildspalvām, zīmēšanas blokiem, akvareļu krāsām un citām skolai nepieciešamām pamatlietām.”

*Rimi un pētījumu aģentūras Norstat aptauja 2020. gada augustā, kurā piedalījās 505 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 22 līdz 74 gadiem, kuriem ir skolas vecuma bērni.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU