DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. aprīlī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Par pārtiku varēs samaksāt pie savas mājas durvīm

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Sadarbībā arī Rīgas Domes Labklājības departamentu jau pagājušajā nedēļā tika izziņots tālruņa numurs, pa kuru iedzīvotāji var sazvanīt nevalstisko organizāciju un lūgt palīdzību pārtikas piegādē, lai izvairītos no situācijām, kad cilvēki esošo situāciju valstī izmanto negodprātīgi. Tādēļ tiek veidots sadarbības tīkls ar Latvijā zināmām un ilgstoši uzticību veidojošām nevalstiskajām organizācijām, kuras var nodrošināt šo pārtikas piegādes pakalpojumu.

Latvijas Samariešu apvienība krīzes laikā organizē pārtikas piegādi tiem cilvēkiem, kuri objektīvu iemeslu nevar vai nedrīkst atstāt savas mājas un atrodas pašizolācijā, līdz ar ko nevar sagādāt pārtikas produktus. #PalīdzēsimPaliktMājās – Samariešu brīvprātīgo programmu atbalsta Vācijas Samariešu organizācija ar iespējām brīvprātīgajiem tērpties vienādā, atpazīstamā apģērbā, savukārt Swedbank palīdzējusi ar tehniskajām iespējām – dodot iespēju cilvēkiem norēķināties ar bezskaidru naudu par pārtikas produktiem. Pateicoties Swedbank atbalstam, Samariešu brīvprātīgiem būs pārnēsājamie bankas norēķinu termināļi, lai cilvēks par piegādātajiem produktiem varētu samaksāt ar karti.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU