DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. februārī, 2012
Lasīšanai: 2 minūtes

„Apvienība iedzīvotāji” aicina piedalīties referendumā un balsot pret otru valsts valodu

Publicēts pirms 11 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

FOTO: A.F.I.

Politiskā partija „Apvienība iedzīvotāji” aicina savus biedrus, atbalstītājus un visus Latvijas Republikas pilsoņus Latvijā un ārzemēs piedalīties 18.februāra referendumā un balsot pret otru valsts valodu.

2012.gada 18.februārī notiks tautas nobalsošana par grozījumiem Satversmē. Tautas nobalsošanas jautājums: "Vai jūs esat par likumprojekta "Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē" pieņemšanu, kas paredz krievu valodai noteikt otras valsts valodas statusu?"

Politiskā partija "Apvienība iedzīvotāji" (AI) aicina savus biedrus, atbalstītājus un visus Latvijas Republikas pilsoņus Latvijā un ārzemēs piedalīties 18.februāra referendumā un balsot pret otru valsts valodu.

AI uzskata, ka Latvijas Republikas pastāvēšanas svarīgs priekšnoteikums ir viena valsts valoda – latviešu valoda. AI uzskata, ka Latvijas Republikas attīstības svarīgs priekšnoteikums ir tas, ka visi LR pilsoņi un visi Latvijā pastāvīgi dzīvojošie iedzīvotāji apgūst un ikdienā lieto latviešu valodu. AI iestājas pret jebkuru otro valsts valodu Latvijā.

"Šajā referendumā jābalso pret otru valsts valodu."

AI atgādina, ka 18.februāra referendumā tiek lemts tikai viens jautājums. Šajā referendumā nav iespējams izteikt viedokli par valsts pārvaldes darbību, nav iespējams atbalstīt vai protestēt pret kādas partijas vai politiķa rīcību, nav iespējams panākt taisnīgāku ierēdņa vai tiesneša lēmumu. Šajā referendumā jābalso pret otro valsts valodu.

Uzziņai

Politiskā partija "Apvienība iedzīvotāji" ir dibināta 2009.gadā, apvienojot Ikšķiles novada iedzīvotājus. Partija veiksmīgi piedalījās pašvaldības vēlēšanās un ieguva 5 deputātu mandātus Ikšķiles novadā un 2 mandātus Krimuldas novadā.
Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU