Apmācību garums tetovēšanas meistaram – 17 stundas

J
jautā:
13. jūnijā, 2015
Dace

Labdien, man radies jautājums saistībā ar MK noteikumu Nr.182 "Noteikumi par higiēnas prasībām tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai un speciālām prasībām tetovēšanas līdzekļiem” 1.pielikumā par apmācības programmā norādīto apmācības ilgumu (minūtēs) noteikto. Vai šis norādītais laiks (minūtes) ir jāsaprot kā izglītības jomā noteiktais mācību stundas ilgums (40-45 min.) un vai šīs apmācības programmas īstenošana ir plānota 24 mācību stundu apjomā vai 18 stundu apjomā?

A
atbild:
16. jūnijā, 2015
Edīte Brikmane
LV portāls

Ministru kabineta noteikumu Nr.182 "Noteikumi par higiēnas prasībām tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai un speciālām prasībām tetovēšanas līdzekļiem" 1.pielikumā „Apmācību programma "Tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības"” ir noteikts apmācību programmas garums minūtēs. Kopā skaitot, apmācību programmas ilgums ir 17 stundas (1020 minūtes). Pēc apmācību programmas beigām ir paredzēts apgūto zināšanu pārbaudījums (1 stunda jeb 60 minūtes).