Lasīšanai: 1 minūte

Starptautisko kravu pārvadājumu parādnieki

J
jautā:
29. augustā, 2011
Edgars Kriskans

Kā firmai atgūt naudu no parādniekiem par veiktiem starptautiskiem kravu pārvadājumiem, kuri nevēlas vai negrib maksāt, izvairās no telefona sarunām un rakstītam vēstulēm. Ar cieņu, Edgars

A
atbild:
06. septembrī, 2011
Rūta Bierande
LV portāls

Kā skaidroja biedrības „Autopārvadātāju asociācija „Latvijas auto”” prezidents Valdis Trēziņš, jautājums uzdots nekonkrēti, bez sīkākām, svarīgām detaļām, tādēļ, visticamāk, tā risināšana būs jāuztic juristiem - parāda piedzīšana ir tiesu sistēmas kompetence.

Taču, pirms meklēt juristu palīdzību, V. Trēziņš laipni aicināja pārvadātāju sazināties konkrēti ar viņu (atsaucoties uz LV portālu, kurā jautājums ticis uzdots).

Pēc pašlaik daudz nezināmu detaļu (līgumu, pieteikumu, CMR pavadzīmju un citu dokumentu) konkretizēšanas varētu būt, ka atradīsies kāds cits jautājuma risinājums. Tādēļ, Edgar, lūdzu, sazinieties ar Valdi Trēziņu! Kontakti – biedrības mājaslapā http://www.lauto.lv/lv/