Lasīšanai: 1 minūte

Apmācība autoskolā - obligāta

J
jautā:
09. jūnijā, 2010
A.Reiznieks
Vai ir nepieciešams iet kursus klātienē, lai nokārtotu autovadītāju apliecību? Mana doma ir nokārtot tikai eksāmenus, bet pārējo pašmācības ceļā. Kā tas ir iespējams izdarīt, piemēram, Anglijā??? Paldies.
A
atbild:
10. jūnijā, 2010
Latvijā pašmācības ceļā ir iespējams iegūt velosipēda, mopēda, kā arī tricikla un kvadracikla, kuru jauda nepārsniedz 15 kilovatus, vadītāja tiesības. Velosipēda un mopēda vadītāja tiesības iegūstamas, CSDD nokārtojot vienīgi teorētisko eksāmenu, bet tricikla un kvadracikla vadītāja tiesību pretendentiem jānokārto abi – gan teorijas, gan vadīšanas eksāmens.
B kategorijas vadītāja tiesību iegūšanai apmācība autoskolā ir obligāta.