Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Individuāli praktizējošu personu atbildība

J
jautā:
09. februārī, 2015
Mareks

Labdien! Gribēju jautāt, vai individuāli praktizējošam juristam ir nepieciešama licence? Vai arī viņš vienkārši skaitās kā individuāls juridiskās palīdzības sniedzējs?

A
atbild:
17. februārī, 2015

Individuāli praktizējošam juristam, tāpat kā individuāli praktizējošam kurpniekam vai frizierim, īpaša licence nav nepieciešama. Individuāli praktizējošs jurists rīkojas saskaņā ar normatīvajiem aktiem un var veidot savu komercdarbības formu atkarībā no paša kreativitātes. Jāatceras, ka jebkurš klients juristam var lūgt uzrādīt viņa kvalifikāciju apliecinošus dokumentus.