Lasīšanai: 1 minūte

Valdes locekļu maiņa/atbrīvošana/pieņemšana

J
jautā:
27. janvārī, 2015
Jānis Gaiķis

Kādi dokumenti jāiesniedz Komercreģistrā, ja mainās/ tiek atbrīvots valdes loceklis?

A
atbild:
17. februārī, 2015

Ja pareizi sapratām no Jūsu jautājuma, tad Jūs atbrīvojat vienu valdes locekli un viņa vietā pieņemat citu. Mēs, sniedzot šo atbildi, pieņemam, ka nepastāv nekāds strīds un viss notiek ierastā kārtībā.

Tātad Jums nepieciešams dalībnieku sapulces protokols par šo maiņu, ka viens atbrīvots, bet otrs pieņemts. Šis dalībnieku sapulces protokols jāpievieno komercreģistrā iesniedzamajai aizpildītai izmaiņu veidlapai, jāsamaksā valsts nodeva un maksa par publikāciju.