Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Valsts nodeva nav jāmaksā

J
jautā:
02. aprīlī, 2014
Jānis Sniedziņš

Par CSN pārkāpumu tika uzlikts sods 40 eiro. Tika uzrakstīta sūdzība (10 dienu laikā). Lēmums tika atstāts spēkā. Kādas ir izmaksas, pārsūdzot šo lēmumu tiesā, un kas maksā?

A
atbild:
07. aprīlī, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu iestādes lēmumu administratīvā pārkāpuma lietā var pārsūdzēt rajona (pilsētas) tiesā desmit darba dienu laikā no tā spēkā stāšanās dienas.

No personas, kas pārsūdzējusi lēmumu administratīvā pārkāpuma lietā, valsts nodeva netiek iekasēta.