Lasīšanai: 1 minūte

Kur sniegt sūdzību par ārstniecības personām, kuras darba laikā lieto alkoholu

J
jautā:
06. septembrī, 2024
Undīne

Strādāju slimnīcā X, operāciju zālē. Uz diennakti blokā ir māsa un māsu palīgs. Atgriežoties darbā, uzzināju, ka konkrētas kolēģes darba laikā lieto alkoholu, it kā, lai atslābinātos pēc plānveida operācijām un varētu izturēt maiņu. Kur vērsties ar sūdzību par kaitējumu pacientiem, kuri nokļūst pie mums akūtā kārtā?

A
atbild:
04. oktobrī, 2024

Ja jūsu rīcībā ir informācija, ka kolēģis darba laikā lieto alkoholu, jums jāvēršas pie slimnīcas vadības, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, paskaidro Latvijas Māsu asociācijā.

Ja alkohola lietošanas fakts apstiprinās, bet darba devējs nenovērš pārkāpumu, ar sūdzību par ārstniecības personu varat vērsties Veselības inspekcijā.