Lasīšanai: 1 minūte

Jogas speciālistu sagatavošana

J
jautā:
24. decembrī, 2010
Justīne Ansberga

Sveiki! Internetā neizdevās atrast informāciju par biedrību “International Yoga Therapy and Yoga Specialists Association”. Vēlētos uzzināt, vai tā ir akreditēta mācību iestāde.

A
atbild:
27. decembrī, 2010
Rūta Bierande
LV portāls

“International Yoga Therapy and Yoga Specialists Association”, reģistrēta Ādažu novada Baltezera „Ainavās”, ir starptautiska organizācija - asociācija, kas uzņēmusies pārraudzību un kontrolē, kā darbojas organizācijas, kuras apmāca un piešķir kvalifikāciju jogas speciālistiem.

Kā pastāstīja Ēriks no mācību centra SIA „Tibetan Healing Center”, kas reģistrēts tajā pašā adresē, arī šī mācību centra piešķirto kvalifikāciju kontrolē “International Yoga Therapy and Yoga Specialists Association”.

Vairāk informācijas par „Tibetan Healing Center” licencētajām programmām un profesiju standartiem varat izlasīt interneta vietnē http://www.healing.lv/lv/216/apmaciba.

Visus interesējošos jautājumus varat noskaidrot, zvanot pa tālruņiem 28332223, 67990799 vai 26485088 vai rakstot e-pastu: yoga@healing.lv un tibetan@healing.lv.