Lasīšanai: 1 minūte

Uzņēmums ir jāreģistrē Būvkomersantu reģistrā

J
jautā:
27. janvārī, 2013
Ingars Strods

Labdien, vai veicot fasādes apdares un telpu apdares darbus, kuri tiek veikti galvenā būvuzņēmēja uzraudzībā (apakšuzņēmējs), manam uzņēmumam ir jāreģistrējas kā būvuzņēmumam?

A
atbild:
04. februārī, 2013
Latvijas Būvnieku asociācija
Inese Rostoka, biroja vadītāja

Ikviens uzņēmums, kas veic būvniecības darbus, arī, ja darbojas kā apakšuzņēmējs, pēc pašlaik spēkā esošā Latvijas Republikas normatīvo aktu regulējuma ir jāreģistrē Būvkomersantu reģistrā.