Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Ja akcijas iegādātas par sertifikātiem

J
jautā:
21. augustā, 2019
Līga

Tālajā 1997. gadā par sertifikātiem nopirkām meitai “Grindeks” akcijas, kuras palika “Latvijas Krājbankā”. Meita aizbrauca uz Lielbritāniju, kur arī šobrīd dzīvo, un par akcijām aizmirsām. Vai tās vēl ir iespējams kaut kā iegūt vai arī ir par vēlu?

A
atbild:
22. augustā, 2019

Ņemot vērā informācijas konfidencialitāti, “Nasdaq CSD” jebkāda veida informāciju par “Nasdaq CSD” kārtotajā Sākotnējā reģistrā iegrāmatotajiem vērtspapīriem sniedz, tikai personai ierodoties personīgi Depozitārija telpās un uzrādot personu apliecinošu dokumentu: pasi vai ID karti. Plašāka informācija par Sākotnējo reģistru ir pieejama šeit.

Vienlaikus norādāms, ka saskaņā ar publiski pieejamo informāciju 20.11.2014. LAS “Latvijas Krājbanka” noslēgusi līgumu ar AS “Meridian Trade Bank” par trešo personu naudas līdzekļu nodošanu glabājumā AS “Meridian Trade Bank”.