DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. martā, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Stradiņa slimnīca izsludina atklātu konkursu vēsturisko ēku – 24. un 25. korpusa – projektēšanai un būvniecībai

Publicitātes foto

Uzlabojot pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, kā arī ieviešot jaunus ārstniecības pakalpojumus, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca plāno vēsturisko ēku – 24. un 25.korpusa – atjaunošanu un pārbūvi. Stradiņa slimnīca izsludinājusi atklātu konkursu ēku pārbūvei inženierkomunikāciju un savienojuma tuneļa būvprojekta izstrādei, būvniecībai un autoruzraudzībai. Piedāvājumus pretendenti var iesniegt līdz 2024.gada 9.aprīlim.

Turpinot uzlabot ārstniecības pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, kā arī ieviešot jaunus pakalpojumus, Stradiņa slimnīca plāno vēsturisko ēku –  24. un 25.korpusa – atjaunošanu un pārbūvi, paredzot pacientiem nodrošināt visaptverošas ārstēšanas iespējas vienas ārstniecības iestādes ietvaros. Ēku inženierkomunikāciju un savienojuma tuneļa būvprojekta izstrādei, būvniecībai un autoruzraudzībai Stradiņa slimnīca izsludinājusi atklātu konkursu. Slimnīca aicina pretendentus iesniegt piedāvājumu līdz 2024.gada 9.aprīlim.

Stradiņa slimnīcas valdes priekšsēdētājs Lauris Vidzis uzsver: “Stradiņa slimnīca turpina uzlabot ārstniecības pakalpojumu pieejamību. Pārbūvējot un atjaunojot 24.korpusu, plānojam attīstīt paliatīvās aprūpes saņemšanas iespējas, ārstniecības pakalpojumus pacientiem ar hroniskām saslimšanām, kā arī geriatrijas pakalpojumus – senioru aprūpi un ārstēšanu. Savukārt 25.korpusā plānots attīstīt rehabilitācijas pakalpojumus ambulatorajiem, dienas stacionāra un stacionārajiem pacientiem. Šīs ēkas pārbūve un atjaunošana radīs iespēju izveidot īpašu Sāpju medicīnas centru, iekļaujot sāpju medicīnu kā būtisku integrētās veselības aprūpes posmu, kas uzlabos pacientu dzīves kvalitāti un mazinās komplikāciju riskus.”    

Plānots, ka visas telpas tiks funkcionāli pārplānotas un būtiski uzlabos to stāvokli atbilstoši epidemioloģiskajām un vides pieejamības prasībām. Tiks nodalīta ambulatorā un stacionārā pacientu plūsma, kā arī mazināti inficēšanās riski.

Ieguldījumi tiek finansēti ar Atveseļošanas fonda atbalstu 30 614 244  eiro apmērā. Atveseļošanas fonds (Recovery and Resilience Facility) ir jauna Eiropas Komisijas budžeta programma, kas izveidota papildus 2021. – 2027. gada plānošanas perioda Eiropas Savienības daudzgadu budžetam. Atveseļošanas fonda mērķis ir mazināt Covid-19 krīzes radīto sociālo un ekonomisko ietekmi ilgtermiņā, kā arī atbalstīt reformas un investīcijas, kas saistītas ar ES dalībvalstu pāreju uz zaļo un digitālo ekonomiku.

Ar Stradiņa slimnīcas izsludināto atklāto konkursu “Vēsturisko 24., 25. korpusu, savienojoša tuneļa un inženierkomunikāciju tuneļa detalizēta būvprojekta izstrādes, būvdarbu un autoruzraudzības veikšana” iespējams iepazīties te:

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI