DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. februārī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Lauku attīstība

3. martā Zemnieku saeimas kongresā diskutēs par “Zaļo kursu” un atklās kampaņu “Izglāb pļavu”

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

3. martā Bulduru tehnikumā notiks biedrības ‘’Zemnieku saeima’’ kongress, kurā organizācijas biedrus iepazīstināsim ar noslēgtajā gadā paveiktajiem darbiem, kā arī ar nākošā gada prioritātēm. Šogad būtiskākās diskusiju tēmas būs par “Zaļo kursu” un tuvāko nākotni lauksaimniecībā, kā arī notiks diskusija par Latvijas liellopiem un kampaņas “Izglāb pļavu” atklāšana.

Kongresa pirmajā daļā „Zemnieku saeima” valde atskaitīsies par 2022.gadā paveikto un prezentēs 2023.gada darba programmu, kā arī kongresā notiks valdes un valdes priekšsēdētāja vēlēšanas. Kongresā klātesošos uzrunās Zemkopības ministrs Didzis Šmits.

Kongresa otrajā daļā Zemkopības ministrs Didzis Šmits, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, Klimata un enerģētikas ministrijas parlamentārais sekretārs Kārlis Šadurskis un “Zemnieku saeimas” valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš diskusijā “Zaļais kurss – kurp tas mūs ved?” runās par lauksaimniecības tuvāko nākotni un “zaļajām” vēsmām no Eiropas puses.

Turpinājumā notiks diskusija “Liellopi Latvijas pļavās”, kurā Baltic Studies Centre vadošais pētnieks Miķelis Grīviņš, SIA “Mikaitas” saimniece Aija Šneidere, LDF Pļavas produkta zīmola vadītāja Inga Muižniece, ZSA lopkopības eksperts un “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” valdes priekšsēdētājs Raimonds Jakovickis spriedīs par Latvijas liellopu sektora ietekmi uz klimatu un vidi. Noslēgumā notiks atklāšana kampaņai “Izglāb pļavu”, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību Latvijas pļavu biodaudzveidības saglabāšanai.

Pieteikšanās ir obligāta līdz 2. martam, aizpildot elektronisko formu https://forms.gle/cm8gQ7w78K1zaAuT9

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Zemnieku saeimas biroju, zvanot uz telefonu 67027044 vai rakstot uz ZSA biroja e-pastu: birojs@zemniekusaeima.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI