DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. augustā, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Latvijas Kultūras akadēmija izsludina pieteikšanos profesionālās pilnveides programmām kultūras darbiniekiem

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes attēls

Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) Tālākizglītības centrs 2022. gada rudens semestrī piedāvā profesionālās pilnveides programmas kultūras darbiniekiem, kas vēlas izkopt savas līderības prasmes, uzlabot kultūras piedāvājumu digitālā vidē, profesionāli plānot novadu kultūras dzīvi un nodrošināt muzeja krājuma profesionālu saglabāšanu.

Dalībnieki tiek aicināti pieteikties četriem dažādiem kursiem, kas pamatā būs pieejami tiešsaistē ar atsevišķām tikšanās reizēm klātienē: “Novadu kultūras attīstības plānošana un vadība”, “Kultūras piedāvājuma veidošanas digitālā vidē pamati”, “Kultūras līderība” un “Darbs ar muzeju krājumu”.

  • Kursa “Novadu kultūras attīstības plānošana un vadība” (40 akad. h)  ietvaros būs iespēja attīstīt prasmes veikt kultūras jomas stratēģisko plānošanu pilsētu un novadu līmenī, balstoties vietas unikālajos kultūras resursos un veidojot ilgtspējīgas un iekļaujošas kultūras pārvaldības modeli, sasniedzot noteiktos attīstības mērķus.
  • Kurss “Kultūras piedāvājuma veidošanas digitālā vidē pamati” (160 akad. h)  sniegs zināšanas un izpratni par digitālo kultūras produktu un pakalpojumu attīstību un izplatīšanu. Kursa dalībnieki tiks iepazīstināti ar tiešsaistes pasākumu veidošanas specifiku, digitālo mārketingu, vizuālās un audiovizuālās komunikācijas veidošanu digitālā vidē.
  • Kurss “Kultūras līderība” (100 akad. h)  Daces Melbārdes vadībā veicinās Latvijas kultūras organizāciju vadītāju un kultūras projektu attīstītāju personīgo profesionālo līderību, labāk izprotot kultūras līderības un pārmaiņu vadības procesus, kā arī apzinot savas profesionālās izaugsmes vajadzības un nepieciešamos īstenojamos soļus.
  • Kurss “Darbs ar muzeju krājumu” (160 akad. h) sniegs zināšanas, prasmes un kompetences darbā ar muzeju krājumu kā pamatu kultūrvēsturiskā mantojuma veidošanai, saglabāšanai un popularizēšanai muzejos. Kurss seko muzeju jomas aktualitātēm un jaunākajām tendencēm, sniedzot iespēju sadarboties ar atzītiem nozares speciālistiem.

Mācību programmās ir ietvertas gan lekcijas, gan patstāvīgais darbs, gan interaktīvas apmācību metodes – grupu uzdevumi un refleksija, aktīvi iesaistoties kopīgajā mācību procesā visiem dalībniekiem. Nodarbības vada LKA pasniedzēji un atzīti nozares speciālisti, sniedzot dalībniekiem iespēju iegūt konsultācijas pie pieredzējušiem profesionāļiem.

Izvērsta informācija par pieteikšanos kursiem un mācību ieguvumiem pieejama LKA mājas lapā https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/talakizglitiba/.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI