DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. augustā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Latvijas Antidopinga birojs ievieš anonīmu un konfidenciālu ziņošanas platformu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Publicitātes attēls

Sportista vai sporta darbinieka rīcībā esošā informācija var palīdzēt aizsargāt sportistus no negodīguma sportā, kā arī aizsargāt pasaules un Latvijas sporta integritāti kopumā. Jebkura sniegtā informācija par iespējamu pārkāpumu mūs kopīgi tuvina godīgas un tīras spēles nodrošināšanai Latvijā.

Tādēļ Latvijas Antidopinga birojs sadarbībā ar whistleblower software ieviesis anonīmu un konfidenciālu ziņošanas platformu, kas nodrošina iespēju jebkuram anonīmi un konfidenciāli ziņot Latvijas Antidopinga birojam par ikviena cilvēka rīcībā esošu informāciju, kura norāda uz iespējama antidopinga noteikumu pārkāpuma izdarīšanu, kā arī citiem pārkāpumiem, kas iespējams apdraud Patiesu Sportu un ir pretrunā ar godīgas spēles principiem.

Piekļūt ziņošanas portālam ir iespējams izmantojot saiti:
 https://whistleblowersoftware.com/secure/zinolatvijasantidopingabirojam. Šī vietne ir drošs veids, kā ziņot par aktivitātēm, kas ir pretrunā ar antidopinga noteikumiem, vienlaikus atbalstot sportista un sporta darbinieka pienākumu, un atbildību neklusēt par antidopinga noteikumu pārkāpumiem, lai aizsargātu ikkatra sportista tiesības piedalīties no dopinga brīvā sportā. 

Plašāku informāciju par ziņošanu un to kārtību var skatīt Latvijas Antidopinga biroja mājaslapā: https://www.antidopings.gov.lv/lv/zino-par-parkapumu

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI