DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

JVLMA norisināsies Jurjānu Andreja VII starptautiskais koka pūšaminstrumentālistu konkurss

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

gadā no 9. līdz 16. oktobrim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Lielajā zālē notiks Jurjānu Andreja VII Starptautiskais koka pūšaminstrumentālistu konkurss. Piecu instrumentu kategorijās (flauta, oboja, klarnete, fagots un saksofons) sacentīsies 73 jaunie mūziķi no visas pasaules, viņu vidū 21 no Latvijas.

Konkurss norisināsies trijās kārtās, un to vērtēs starptautiska žūrija, kurā Latviju pārstāvēs flautiste, JVLMA asociētā profesore Ilona Meija (žūrijas priekšsēdētāja) un saksofonists, JVLMA profesors Artis Sīmanis. Žūrijā būs izcili mūziķi arī no citām zemēm – flautiste Renāte Greisa-Armīna (Renate Greiss-Armin, Vācija), obojists Kristiāns Šmits (Christian Schmitt, Vācija), klarnetists Karels Dohnals (Karel Dohnal, Čehija), fagotists Pēters Sarapū (Peeter Sarapuu, Igaunija) un saksofonists Kristiāns Maurers (Christian Maurer, Austrija).

Konkursa trešā kārta būs koncerts, tas notiks 16. oktobrī plkst. 16.00 JVLMA Lielajā zālē, un tajā konkursa dalībnieki uzstāsies ar Valsts kamerorķestri Sinfonietta Rīga un diriģentu Normundu Šnē. Konkursa laureāti saņems naudas balvas vairāku tūkstošu eiro vērtībā.

Ieeja pasākumos bezmaksas un ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu (apmeklētājs, tajā skaitā bērns, ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā). Apmeklējot pasākumus, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs sertifikāts.

Jurjānu Andreja VII Starptautisko koka pūšaminstrumentālistu konkursu rīko JVLMA un atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI