DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

“BIOR” COVID-19 testēšanas punkti maija brīvdienās būs slēgti

Valsts laboratorijas “BIOR” COVID-19 testēšanas punkti Rīgā, Rēzeknē un Daugavpilī maija brīvdienās nestrādās. Iedzīvotājiem būs iespēja veikt COVID-19 izmeklējumu no 5. maija visos “BIOR” testēšanas punktos. Savukārt sestdien, 8.maijā, COVID-19 testēšanas punkts Rīgā strādās no plkst.9.00 līdz 14.00, Rēzeknē un Daugavpilī kā ierasts no plkst.8.00 līdz 12.00.

Iedzīvotājiem, kuriem parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u. c.) COVID-19 izmeklējums ir bez maksas, proti, valsts apmaksāts. Tāpat bezmaksas Covid-19 izmeklējumu pacienti var veikt, ja ir izsniegts ģimenes vai ārstējošā ārsta norīkojums. Situācijās, ja tests jāveic steidzami, ārsts to norāda nosūtījumā.

“BIOR” laboratorija pielāgojusi darba laiku tiem klientiem, kuriem ceļošanas vajadzībām nepieciešams COVID-19 PCR tests.  Analīžu rezultāti tiek sagatavoti jau tajā pašā dienā. COVID-19 izmeklējums pirms ārzemju brauciena ir maksas pakalpojums un tā summa ir 34,06 eiro, cenā iekļauts arī tulkojums angļu vai krievu valodā.

COVID-19 izmeklējumam iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 28369560 vai sūtīt SMS. COVID-19 testēšanai ir iespēja pieteikties arī “BIOR” mājas lapā www.bior.lv aizpildot pieteikšanās formu vai sūtot pieteikumu uz e-pastu covid@bior.lv

Valsts zinātniskais institūts "BIOR" ir vadošais pētniecības, laboratorisko izmeklējumu un zināšanu pārneses centrs Baltijā. Institūts, balstoties uz inovatīvām pētniecības metodēm, rada praktiski pielietojamas zināšanas tādās jomās kā sabiedrības un vides veselība, pārtika, zivsaimniecība un veterinārmedicīna.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību, vienlaikus nodrošinot svarīgu valsts funkciju un pakalpojumu nepārtrauktību, no 11. oktobra līdz 11. janvārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinetam ir tiesības likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus.

Iedzīvotājiem ir saistoši Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU