DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. janvārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Valsts laboratorija “BIOR” turpina veikt COVID-19 testēšanu; testu iespējams veikt pieteikšanās dienā un tā cena 38.83 eiro

Valsts zinātniskais institūts “BIOR” turpina nodrošināt COVID-19 testēšanu Rīgā, Rēzeknē un Daugavpilī. COVID-19 testēšanas punktos pēc iepriekšēja pieraksta uz testu var tikt jau tajā pašā dienā un rezultāti tiks nosūtīti 24 stundu laikā pēc parauga noņemšanas.

Līdz 25.janvārim valsts apmaksāts COVID-19 tests tiek nodrošināts visiem pacientiem ar simptomiem. Savukārt bez ārsta nosūtījuma testa cena ir 38.83 eiro. Klientiem, kuriem ceļošanas vajadzībām nepieciešama COVID-19 analīžu izdruka angļu vai krievu valodā, tā tiek nodrošināta par papildus samaksu – 5.74 eiro.

Lai pieteiktos COVID-19 izmeklējumam, aicinām zvanīt vai sūtīt SMS uz tālruni 28369560. Tāpat ir iespēja pieteikties elektroniski, aizpildot e-pieteikšanās formu https://bior.lv/lv/form/covid vai sūtot e-pastu covid@bior.lv.

“BIOR” COVID-19 testēšanas punkti darba laiki:

  • Rīgā Lejupes ielā 3 darba dienās no plkst. 9.00-19.00.
  • Rēzeknē Liepu ielā 33 darba dienās no plkst.8.00-12.00.
  • Daugavpilī Varšavas ielā 24 darba dienās no 8.00-12.00.

Valsts zinātniskais institūts "BIOR" ir vadošais pētniecības, laboratorisko izmeklējumu un zināšanu pārneses centrs Baltijā. Institūts, balstoties uz inovatīvām pētniecības metodēm, rada praktiski pielietojamas zināšanas tādās jomās kā sabiedrības un vides veselība, pārtika, zivsaimniecība un veterinārmedicīna.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU