DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. jūnijā, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

KM izsludina atklātu konkursu uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja direktora amatu

Lai nodrošinātu iespēju pārmaiņu vadību Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā (LEBM) uzticēt darba tirgū rodamam konkurētspējīgākajam profesionālim, Kultūras ministrija (KM) š.g. 11. jūnijā izsludina atklātu konkursu uz LEBM direktora amatu. Pretendenti pieteikumus KM aicināti iesniegt līdz š.g. 10. jūlijam.

Prasības, kas izvirzītas pretendentiem un tiks izvērtētas atklātā konkursā, ir:

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs;
  • vismaz 2 gadu darba pieredze vadošā amatā (iegūta pēdējo 5 gadu laikā);
  • teicamas latviešu valodas un labas vismaz 2 svešvalodu (arī angļu valodas) zināšanas (vismaz C1 līmenis valsts valodā, vismaz B1 līmenis mutvārdu saziņas prasmēs svešvalodās atbilstoši Europass valodu pašnovērtējumam);
  • labas zināšanas un izpratne par muzeju darbību un funkcijām;
  • orientācija uz rezultātu sasniegšanu;
  • komandas vadīšanas prasmes;
  • stratēģiskais redzējums;
  • attiecību veidošanas un uzturēšanas prasmes.

LEBM direktora amata pretendentiem būs jāiesniedz muzeja iepriekšējo 3 gadu darbības izvērtējums un turpmākās darbības attīstības piedāvājums 5 gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi. Citu pieteikumā ietveramo dokumentu apraksts pieejams KM tīmekļvietnes sadaļā Vakances.

Atbilstoši likumdošanā noteiktajam LEBM direktora mēnešalga var sasniegt 2 135 eiro pirms nodokļu nomaksas (atkarībā no amata kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi, kas iegūta pēdējo 5 gadu laikā un ir būtiska muzeja funkciju izpildei).

Pieteikumus uz LEBM direktora amatu iespējams nosūtīt pa pastu vai iesniegt personīgi KM Dokumentu pārvaldības nodaļā (Kr. Valdemāra ielā 11a, 21.kabinetā; Rīgā, LV-1364), vai arī nosūtīt elektroniski uz e-pastu: pasts@km.gov.lv ar norādi „Pieteikums konkursam uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja direktora amatu.”

LEBM direktora amata pretendenti tiks izvērtēti 3 konkursa kārtās – pretendentu atlasē, strukturētā intervijā (intervija) un padziļinātā intervijā (prezentācija un pārrunas). Pieteikumus LEBM direktora amatam izvērtēs speciāli izveidota komisija, kā arī tās pieaicināti eksperti.

Atklāts konkurss uz LEBM direktora amatu izsludināts 2020. gada 11. jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā, kā arī KM tīmekļvietnē (www.km.gov.lv).

Jau ziņots, ka pēc dienesta pārbaudes veikšanas muzejā un Latvijas Muzeju padomes iepazīstināšanas ar dienesta pārbaudes komisijas izdarītajiem slēdzieniem, š.g. 29. aprīlī, KM izdeva rīkojumu, uzsakot darba līgumu līdzšinējai LEBM direktorei.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU