DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. martā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas
1
1

Juridiskās palīdzības administrācija līdz 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Juridiskās palīdzības administrācija no 16. marta līdz 14.aprīlim patrauc iesniegumu pieņemšanu un konsultāciju sniegšanu klātienē, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju.

Lai nodrošinātu piesardzības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā, no 16. marta līdz 14.aprīlim pakalpojumus pieprasīt būs iespējams tikai attālināti un e-vidē,  pieprasījumu:

1. nosūtot pa pastu uz adresi: Pils laukums 4, Rīga, LV- 1050;

2. parakstot ar elektronisko parakstu un iesūtot:

Pakalpojumu pieprasījumu veidlapas pieejamas administrācijas tīmekļvietnē:

  1. Valsts nodrošinātajai juridiskajai palīdzībai;
  2. Valsts kompensācijai cietušajiem.

Informāciju par administrācijas pakalpojumu attālinātas pieprasīšanas iespējām un pieprasījumu aizpildīšanu varat saņemt zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80001801 vai rakstot uz e-pastu: jpa@jpa.gov.lv.

Ar pakalpojumu pieprasīšanas kārtību un nosacījumiem var iepazīties tīmekļvietnes sadaļās Juridiskās palīdzības pieprasīšanas kārtība un Kompensācijas saņemšanas kārtība.

Pieprasot pakalpojumus svarīgi norādīt kontaktinformāciju, lai administrācija varētu sazināties par lēmumu saņemšanas iespējām!

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem!

Jau iepriekš pateicamies par izpratni!

Labs saturs
1
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU