DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. maijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Eiropas Savienība
8
8

Jau rīt „Eiropas eksāmens” www.esmaja.lv - pārbaudi zināšanas un iegūsti balvas!

Tradicionāli Eiropas dienā, 9. maijā no plkst. 8:00 līdz 21:00 www.esmaja.lv, ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts piedalīties „Eiropas eksāmenā”. „Eiropas eksāmena” mērķis ir pilnveidot zināšanas un izpratni par Latviju Eiropā, kā arī stiprināt mūsu pilsonisko apziņu. Jau zināms, ka dalībai „Eiropas eksāmenā” gatavojas vairāk nekā 160 izglītības iestādes un bibliotēkas. Aicinām ikvienu būt aktīvam eiropietim ikdienā un Eiropas dienā!

Eiropas eksāmens ir tests ar 20 jautājumiem, kas aptver dažādas tēmas. Ņemot vērā Eiropas Eksāmena dalībnieku dažādo vecumu un zināšanu līmeni, dalībnieki izvēlas sev piemēroto jautājumu grupu:

  • 5.-6.klase
  • 7.-9.klase
  • Vidusskola
  • Pieaugušais 
  • Pieaugušais  
  • Pieaugušais 

Piparu skaits norāda jautājumu grūtības pakāpi - sākot ar vieglākiem un noslēdzot ar grūtākiem - trīs pipari!  Maksimālais iegūstamais punktu skaits ir 50. Iegūto punktu skaitu dalībnieks uzzina Apliecinājumā, kas tiek nosūtīts uz norādīto e-pastu 9.maijā pēc plkst. 21:00. Svarīgi ir ne tikai atbildēt uz visiem jautājumiem pareizi, bet izdarīt to pēc iespējas īsākā laikā. Pieci labākie katrā vecuma grupā saņems vērtīgas balvas!

Piedalieties un mudiniet arī pārējos piedalīties, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs būtu drošs, ka izprot to, kas notiek savās mājās – Latvijā, Eiropā un pasaulē! Pagājušajā gadā “Eiropas eksāmenā” piedalījās jau teju 17 000 dalībnieku.


Eiropas eksāmenu organizē Eiropas Komisija sadarbībā ar Eiropas Kustība Latvijā.

Labs saturs
8
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU