Lasīšanai: 1 minūte

Bērnam un vecākam jābūt Latvijā deklarētai dzīvesvietai, lai varētu saņemt uzturlīdzekļus no UGF

J
jautā:
11. septembrī, 2024
Oļegs

Vai nepilngadīgas Latvijas pilsones mātei ir nepieciešams pastāvīgi dzīvot Latvijā, lai saņemtu uzturlīdzekļus no UGF?

A
atbild:
30. septembrī, 2024
Santa Galiņa
LV portāls

Lai varētu saņemt uzturlīdzekļus no Uzturlīdzekļu garantiju fonda (UGF), iesniedzējam un bērnam jābūt Latvijas Republikā piešķirtam personas kodam un deklarētai dzīvesvietai Latvijas Republikā. To paredz Uzturlīdzekļu garantiju fonda likuma 10. pants, kas nosaka arī vairākus citus apstākļus, kam jāizpildās, lai varētu saņemt uzturlīdzekļus no UGF.