Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Vide

Vai piemājas teritorijā drīkst dedzināt zarus

J
jautā:
08. augustā, 2024
Artūrs

Labdien! Interesē veco zaru/krūmu kontrolējama dedzināšana sava piemājas dārza teritorijā (Tukuma novadā). Vai tas ir atļauts visu gadu vai arī tikai sezonāli? Vai šie noteikumi attiecas uz visu Tukuma novada teritoriju, vai varbūt ir izņēmumi, ņemot vērā apdzīvotās vietas?

A
atbild:
12. augustā, 2024
Tukuma novada pašvaldība
Elīna Zviedre, sabiedrisko attiecību speciāliste

Jebkuru bioloģisko atkritumu, tai skaitā zaru un krūmu, dedzināšana visā Tukuma novada teritorijā nav atļauta visu gadu.