Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Vide

Kā iespējams apstrādāt ceļu pret putekļiem

J
jautā:
14. jūnijā, 2023
Ainars

Vai ir iespējams apstrādāt ceļu pret putekļiem Mežotnes pagastā Līdumi? Kad brauc lielā tehnika, vienkārši nav ko elpot. Visa māja vienos putekļos.

A
atbild:
22. jūnijā, 2023
Bauskas novada pašvaldības iestāde "Bauskas novada administrācija"
Diāna Goldmane, sabiedrisko attiecību speciāliste

Ceļš, kas atrodas blakus jautājumā minētajam īpašumam, ir akciju sabiedrības “Latvijas Valsts ceļi’ pārziņā: šis uzņēmums arī ir atbildīgs par tā atputekļošanu.

Jūs varat ar rakstisku iesniegumu vērsties Mežotnes pagasta nodaļā, kura tālāk to virzīs “Latvijas Valsts ceļiem”, vai rakstīt iesniegumu “Latvijas Valsts ceļiem” par nepieciešamību atputekļot ceļa posmu V1035 Bauska–Mežotne–Bērzu skola.

Turpmāk, ja ir jautājumi, aicinām tieši komunicēt ar pagasta nodaļu, kurā īpašums atrodas, lai risinājumu un atbildes rastu pēc iespējas ātrāk.