Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Cik maksā laulības līguma sagatavošana

J
jautā:
15. maijā, 2023
Elīna

Labdien! Cik maksā laulības līguma sagatavošana? Paldies.

A
atbild:
08. jūnijā, 2023
Latvijas Zvērinātu notāru padome
Irīna Birzniece, zvērināta notāre

Zvērināta notāra amata atlīdzība tieši par laulības līguma taisīšanu ir 80 EUR + PVN 21% + reģistru un citu informācijas sistēmu datu apstrāde + PVN.

Lai šim līgumam piešķirtu saistošu spēku pret trešajām personām, tas reģistrējams Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra laulāto mantisko attiecību reģistrā un izsludināms zināšanai oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. Par nekustamo mantu – šis līgums ierakstāms zemesgrāmatās. Tas prasīs papildu izdevumus (pieteikuma projekts, nodevu aprēķināšana, konsultācijas).