Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Kultūra

Iedzīvotāju tiesības

J
jautā:
03. februārī, 2022
Māris

Labdien! Lūdzu, paskaidrojiet, kā Latvijā tiek nodrošinātas pirmiedzīvotāju tiesības?

A
atbild:
09. februārī, 2022

Ņemot vērā, ka jautājumā nav skaidri definēts, par kuriem Latvijas pirmiedzīvotājiem un par kādām tiesībām tiek uzdots jautājums, nav iespējams sniegt precīzu atbildi. Satversmes 91. pants nosaka: “Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.”