Lasīšanai: 1 minūte

Kā paziņot iestādei par bankas konta maiņu

J
jautā:
05. aprīlī, 2021
Kristine

Labdien! Vēlos nomainīt savu bankas kontu no “Swedbank” uz “SEB banku”. Pašreiz pabalstu par bērnu saņemu “Swedbank”, bet vēlos to saņemt “SEB bankā”. Kā to nokārtot?

A
atbild:
13. aprīlī, 2021

Lai turpmāk saņemtu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pakalpojumus, jāinformē VSAA par jauno bankas kontu. Elektroniski to var izdarīt portālā latvija.lv, izvēloties e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei” un pievienojot iesnieguma Iesniegums bankas konta vai izmaksas adreses maiņai veidlapu, vai arī aizpildot iesniegumu brīvā formā. Iesniegumu VSAA var nosūtīt arī pa pastu, adresējot jebkurai klientu apkalpošanas nodaļai, vai atstāt VSAA klientu apkalpošanas centros izvietotajās pasta kastītēs darba laikā no plkst. 8.30 līdz 17.00.