Lasīšanai: 1 minūte

Vai var studēt par budžeta līdzekļiem divreiz

J
jautā:
04. decembrī, 2019
Katrīna

Vai pēc likumdošanas ir tiesības bakalaura līmeņa studiju programmu studēt par valsts budžeta līdzekļiem divas reizes? Viens bakalaura grāds iegūts sociālajās zinībās, otrs bakalaurs tiek plānots veselības aprūpē, citā augstskolā.

A
atbild:
05. decembrī, 2019

Augstskolu likuma 47. pants nosaka: tiesības studēt par valsts budžeta līdzekļiem noteikta akadēmiskā grāda (bakalaurs, maģistrs), zinātniskā grāda (doktors) vai augstākās izglītības profesionālās kvalifikācijas iegūšanai fiziskā persona var izmantot vairākas reizes. Par valsts budžeta līdzekļiem vienlaikus var studēt tikai vienā studiju programmā.