DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. oktobrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Latvijas Zinātņu akadēmija izsludina 2023. gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu konkursu

Ar Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Senāta 2023. gada 17. oktobra lēmumu tiek izsludināts konkurss “Nozīmīgākie zinātnes sasniegumi Latvijā 2023. gadā”, kas šogad notiks divdesmit otro reizi.

Pieteikumus konkursam ir tiesīgi iesniegt Izglītības un zinātnes ministrijas Zinātnisko institūciju reģistrā esošie zinātniskie institūti, universitātes, augstskolas, universitāšu fakultātes, kā arī LZA īstenie locekļi.

Pieteikums konkursam sastāv no publicējamās daļas, kas ietver darba nosaukumu, institūta nosaukumu un sasnieguma raksturojumu plašākam interesentu lokam saprotamā veidā, un nepārsniedz 800 rakstu zīmes. Nepublicējamā pieteikuma daļa var būt veidota kā īsa anotācija ar papildu informāciju par darba saturu un tā atspoguļojumu zinātniskajā literatūrā, patentos, monogrāfijās un citur.

Pieteikumi konkursam nosūtāmi uz e-pasta adresi sasniegumi@lza.lv no š.g. 18. oktobra līdz 6. decembrim plkst. 17.00. Saņemtie pieteikumi tiek izvērtēti līdz decembra beigām, kad LZA Prezidijs apstiprina un izsludina gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu sarakstu.

Ar konkursa rezultātiem kopš 2002. gada var iepazīties LZA mājaslapā sadaļā Zinātnes sasniegumu konkurss.

Konkursa nolikums.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI