DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. maijā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Lauku attīstība

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra nodod Ukrainai astoņas automašīnas

Valdība otrdien, 23. maijā, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas sagatavoto Ministru kabineta rīkojumu par valsts kustamās mantas nodošanu bez atlīdzības Ukrainai, atļaujot ZM bez samaksas nodot Ukrainas Nacionālajai policijai, Ukrainas Aizsardzības ministrijai un Ukrainas Nacionālās Gvardes uzdevumu vienībai astoņus automobiļus, kas atrodas Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras (VTUA) bilancē.

VTUA pēc Krievijas agresīvā iebrukuma Ukrainā ir atsaukusies aicinājumam atbalstīt Ukrainas sabiedrību un aizstāvjus un pārskatījusi tās rīcībā esošos dienesta transportlīdzekļus. Izvērtējot secināts, ka VTUA var atbalstīt Ukrainu, piegādājot astoņas vieglās automašīnas, piemēram, divus transportlīdzekļus “Ford Ranger”, vienu transportlīdzekli ” Škoda Octavia” u.c., kuru nepieciešamība un lietderība Ukrainai ir saskaņota ar fondu “Entrepreneurs for Peace”. Šis fonds arī nodrošinās automobiļu nogādāšanu Ukrainā un nodošanu Ukrainas valdības institūcijām, kā arī īstenos visas nepieciešamās darbības un segs ar transportēšanu saistītos izdevumus.

Rīkojums “Par valsts kustamās mantas nodošanu bez atlīdzības Ukrainai” stāsies spēkā tā parakstīšanas brīdī un tiks publicēts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI